Rene De Waard

Nieuwe directeur Staring College

Na de zomervakantie start René de Waard als directeur van onze school.

Nieuwe directeur Staring College

Geplaatst op: 08-06-2023

Per 1 augustus a.s. is René de Waard directeur van het Staring College.
Hij is daarmee de opvolger van Bob Brinkhof die, na het vertrek van Hannie Stam eind december 2022, als directeur ad-interim leiding geeft aan onze school.

René de Waard woont in Apeldoorn en heeft goed bruikbare ervaring in het voortgezet onderwijs. Zijn visie op onderwijs, opgedaan tijdens zijn leidinggevende functie op de Koninklijke scholengemeenschap, als projectleider 10-14 onderwijs en intervisiebegeleider voor de VO-raad, laten zich goed inzetten om onze visie op onderwijs te versterken en de school goed te profileren in de omgeving.
We hebben er vertrouwen in dat zijn betrokkenheid en koersgerichtheid past bij wat we nodig hebben binnen Portuur en het Staring College.

 

Rene De Waard

Ga terug