Week Tegen Pesten Kort

Week tegen Pesten

Op het Staring College vinden we het belangrijk dat iedereen zichzelf kan zijn en zich veilig voelt. Daarom doen we mee aan de landelijke Week tegen Pesten.

Week tegen Pesten

Geplaatst op: 21-09-2023

Van 25 tot en met 29 september is het de Week tegen Pesten. In het klassendocentuur is er dan aandacht voor het onderwerp pesten. Dit jaar is het thema 'Goed voor elkaar!' en het is goed om het met elkaar hierover te hebben. 

Samen met elkaar willen we ervoor zorgen dat iedereen zichzelf kan zijn en zich veilig voelt. Zo kan iedereen zich op de best mogelijke manier ontwikkelen. In de Week tegen Pesten hebben we hiervoor speciaal aandacht.
Natuurlijk willen we het hele jaar respectvol met elkaar omgaan. Daarom leggen we onze leerlingen bijvoorbeeld uit hoe je op een goede manier omgaat met sociale media. Ook hebben we op onze school een anti-pestcoördinator die ondersteuning biedt als er toch wordt gepest.

Overige afbeeldingen

Week Tegen Pesten
Week Tegen Pesten Kort

Ga terug